Logowanie  |  Zarejestruj się   |  Kontakt  Produkty w koszyku: 0.

Wobeline

Nagrody

Nagrody i wyrożnienia naszej Firmy to powód do dumy i satysfakcji dlatego chętnie dzielimy się z Państwem naszymi osiągnięciami. Jest to ukoronowanie naszych starań i dowód na sens naszej pracy. Poniżej prezentujemy 3 najważniejsze wyrożnienia które otrzymaliśmy już w pierwszym roku działalności!

 

1. DIAMENT MEBLARSTWA 2008" dla stolika z palisandru z kolekcji Venus.

 

28 maja 2008r w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i laureatom prestiżowego konkursu organizowanego przez portal meble.pl o " Diament meblarstwa 2008 "

 

 

 

Do konkursu zgłoszono ponad 120 produktów z 50 firm. Jurry , składające się ze specjalistów branży meblarskiej, dziennikarzy ,architektów i projektantów ( w tym Ewy Minge) oceniło i wyłoniło zwycięzców w 18 kategoriach oceniając produkty za design, styl, jakość i użyteczność. Jedna ze statuetek przypadła naszej firmie za stolik z palisandru!

Na zdjęciu pomysłodawczyni i założycielka WOBEline-Pani Beata Wojtylak , odbierająca Diament Meblarstwa 2008 ( w
środku) Zapraszamy na stronę www.diamentmeblarstwa.pl z której dowiedzą się Państwo więcej na temat konkursu.

 

 

 

2. WOBEline na liście najlepszych sklepów w Polsce z wyposażeniem wnętrz wg miesięcznika "M jak mieszkanie"

 

Z okazji setnego wydania magazynu "M jak mieszkanie" redakcja miesięcznika opublikowala listę najlepszych jej zdaniem sklepów z wyposażeniem wnętrz w Polsce. WOBEline nie tylko znalazło się wśród grona polecanych sklepów ale zostało wyróżnione przez Stylistkę Katarzynę Sawicką za ceramikę z kolekcji Red, za co serdecznie dziękujemy!

 

 

 

3. WOBEline wśród najlepszych sklepów internetowych w Polsce według miesięcznika "M jak Mieszkanie" "

 

Z nami zaoszczędzisz czas. Zamiast chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu pięknych dodatków wystarczy skorzystać z internetu. Polecamy najciekawsze strony- sprawdzone".Tak brzmi wstęp do artykułu o sklepach interentowych w miesięczniku "M jak mieszkanie". WOBEline , mimo olbrzymiej konkurencji znalazło sie na liście najlepszych, polecanych przez redakcję miejsc w sieci, które warto odwiedzić.
Z nami, siedząc wygodnie w fotelu i nie tracąc cennego czasu nie tylko przyozdobisz dom czy kupisz podarunki najbliższym , ale również go umeblujesz. Dziękujemy redakcji za takie wyróżnienie, a Państwu życzymy udanych zakupów! ( na zdjęciu sklep w starej szacie graficznej)

 

         Masz pytania? Zadzwoń 509 845 021 lub

Dlaczego WOBEline

o firmie nagrody BLOG
2016 © WOBELINE / Wszystkie prawa zastrzeżone.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce.